Spotkanie z teatrem - "Wilk i Zając. Nowa przygoda".
13 stycznia 2025 r. uczniowie klas I-IV pod opieką wychowawców udali się do Centrum Promocji Kultury w Drezdenku na spektakl "Wilk i Zając. Nowa przygoda". Przedstawienie organizował Poznański Teatr Aktora.
Pełen humoru spektakl, miał uświadomić młodemu widzowi, że o prawdziwej sile nie tylko decydują duży wzrost i wielkie muskuły, ale również to, że bystrość umysłu, wiedza i kultura osobista dają w życiu znacznie więcej korzyści, niż tylko przysłowiowe rozpychanie się łokciami. W spektaklu zaakcentowano czym może być prawdziwa przyjaźń oraz to, że szlachetne zachowanie spotka się z zasłużoną nagrodą i wdzięcznością od losu.
Spektakl wzbogacony był pięknymi kostiumami, nietuzinkowymi rekwizytami, malowniczą scenografią oraz efektami specjalnymi, które przeniosły dzieci w samo centrum przygód sympatycznych bohaterów.
Ewelina Dużalska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!