Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie

Spotkanie z teatrem - "Wilk i Zając. Nowa przygoda".

Ocena 0/5

13 stycznia 2025 r. uczniowie klas I-IV pod opieką wychowawców udali się do Centrum Promocji Kultury w Drezdenku na spektakl "Wilk i Zając. Nowa przygoda". Przedstawienie organizował Poznański Teatr Aktora.

Pełen humoru spektakl, miał uświadomić młodemu widzowi, że o prawdziwej sile nie tylko decydują duży wzrost i wielkie muskuły, ale również to, że bystrość umysłu, wiedza i kultura osobista dają w życiu znacznie więcej korzyści, niż tylko przysłowiowe rozpychanie się łokciami. W spektaklu zaakcentowano czym może być prawdziwa przyjaźń oraz to, że szlachetne zachowanie spotka się z zasłużoną nagrodą i wdzięcznością od losu. 

Spektakl wzbogacony był pięknymi kostiumami, nietuzinkowymi rekwizytami, malowniczą scenografią oraz efektami specjalnymi, które przeniosły dzieci w samo centrum przygód sympatycznych bohaterów. 

Ewelina Dużalska

Galeria zdjęć

20250113_100051 20250113_100136 20250113_100219 1737232631220 20250113_100650 1737232631186 1737232631254 20250113_100951 20250113_100850 20250113_100823 _storage_emulated_0_Android_data_com.miui.gallery_cache_SecurityShare_1737232631080
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności