Grudniowy wyjazd do Poznania.
Dnia 19 grudnia 2024 r. uczniowie klasy VIII, pod opieką nauczycieli: p. Teresy Kubiś i p. Haliny Mądrawskiej, wybrali się do Poznania. W tym roku szkolnym uczniowie tej klasy uczestniczyli już w kilku wycieczkach, ale nie mogło zabraknąć tradycyjnego grudniowego wyjazdu do stolicy Wielkopolski.
Swoją przygodę rozpoczęliśmy od obejrzenia w Multikinie filmu pt. „Kina i Yuk”, wzruszającej historii pary zakochanych lisków, które zostały niespodziewanie rozdzielone.
Następnie spacer przez świątecznie przystrojony Poznań i dotarliśmy do ulicy Podgórze 28. Tutaj spędziliśmy czas niezwykle aktywnie. Godzina zabawy upłynęła w okamgnieniu. Rywalizacja tak pochłonęła uczniów, że na pewno jeszcze raz będą chcieli wrócić w to lub podobne miejsce. O czym mowa? Oczywiście „laserowy paintball”.
Program wycieczki obfitował też w inne atrakcje. Trzeba było pojeździć na łyżwach. I znów kolejna godzina podwyższonej aktywności fizycznej, i szczególnej uwagi. Niektórzy uczniowie, upadając na lód pokryty częściowo wodą, przemoczyli ubrania i na Jarmarku zmuszeni byli zakupić np. świąteczne skarpetki.
Mimo tego, wszyscy szczęśliwi, uśmiechnięci, pełni pozytywnych emocji wróciliśmy do Drawskiego Młyna. I cóż - trzeba rzec, że to ostatni wyjazd w takim gronie. Za rok uczniowie będą w innych szkołach, ale może spotkają się w Poznaniu na ŚWIĄTECZNYM JARMARKU.
Tego życzy wychowawca
Halina Mądrawska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!