Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie

Grudniowy wyjazd do Poznania.

Ocena 0/5

Dnia 19 grudnia 2024 r. uczniowie klasy VIII, pod opieką nauczycieli: p. Teresy Kubiś i p. Haliny Mądrawskiej, wybrali się do Poznania. W tym roku szkolnym uczniowie tej klasy uczestniczyli już w kilku wycieczkach, ale nie mogło zabraknąć tradycyjnego grudniowego wyjazdu do stolicy Wielkopolski.  

Swoją przygodę rozpoczęliśmy od obejrzenia w Multikinie filmu pt. „Kina i Yuk”, wzruszającej historii pary zakochanych lisków, które zostały niespodziewanie rozdzielone.

Następnie spacer przez świątecznie przystrojony Poznań i dotarliśmy do ulicy Podgórze 28. Tutaj spędziliśmy czas niezwykle aktywnie. Godzina zabawy upłynęła w okamgnieniu. Rywalizacja tak pochłonęła uczniów, że na pewno jeszcze raz będą chcieli wrócić w to lub podobne miejsce. O czym mowa? Oczywiście „laserowy paintball”.

Program wycieczki obfitował też w inne atrakcje. Trzeba było pojeździć na łyżwach. I znów kolejna godzina  podwyższonej aktywności fizycznej, i szczególnej uwagi. Niektórzy uczniowie, upadając na lód pokryty częściowo wodą, przemoczyli ubrania i na Jarmarku zmuszeni byli zakupić np. świąteczne skarpetki.

Mimo tego, wszyscy szczęśliwi, uśmiechnięci, pełni pozytywnych emocji wróciliśmy do Drawskiego Młyna. I cóż -  trzeba rzec, że to ostatni wyjazd w takim gronie. Za rok uczniowie będą w innych szkołach, ale może spotkają się w Poznaniu na ŚWIĄTECZNYM JARMARKU.

Tego życzy wychowawca

Halina Mądrawska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności