Narodowe Święto Niepodległości.
7 listopada 2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Wszyscy przyszliśmy do szkoły w odświętnych strojach z akcentami w barwach narodowych.
O godzinie 12.00 zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w niezwykłej lekcji historii. Uczniowie klas: I, VI, VII i VIII, przygotowani pod kierunkiem Pani Katarzyny Pankowskiej – Czerwińskiej oraz Pana Tobiasza Dolnego, uroczyście wypowiedzianym słowem, recytacją oraz śpiewem przypomnieli społeczności szkolnej drogę Polski do odzyskania wolności.
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że są patriotami, rozumieją patriotyzm, potrafią pięknie mówić o Ojczyźnie i okazywać szacunek symbolom narodowym.
W piątek – 8 listopada, o godzinie 11:11 przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji Szkoła do Hymnu. Z powagą i godnością odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu państwowego.
Renata Palczewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!