Dzień Osób Nieśmiałych
14 stycznia 2025 r. na prośbę uczniów, przy okazji Dnia Osób Nieśmiałych, na sali gimnastycznej ponownie została zorganizowana strefa wypoczynkowa. I tym razem uczniowie mieli możliwość wypocząć na leżakach przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej i zapachu kadzidełka. Niektórzy nawet ucięli sobie krótkie drzemki ;-)
Nie zabrakło również rozmów dotyczących nieśmiałości oraz tego jak sobie z nią poradzić.
Chętnych do wypoczynku nie brakowało, a uczniowie z żalem opuszczali naszą małą strefę relaksu.
Ewelina Dużalska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!