Strona główna
Aktualności
Wycieczka kl. I-IV do Kołobrzegu
Poprzedni
Następny
14 - 06 - 2025
Wycieczka kl. I-IV do Kołobrzegu
Ocena 0/5
powrót
do kategorii
Udostępnij
Poprzedni
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Kliknij aby ocenić artykuł na 6.
Kliknij aby ocenić artykuł na 6.
Kliknij aby ocenić artykuł na 6.
Kliknij aby ocenić artykuł na 6.
Kliknij aby ocenić artykuł na 6.
Ocena (
0
/5)
Imię/Nick*
Adres email*
Twój komentarz*
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Pozostałe
aktualności
14 - 06 - 2025
Kolejna lekcja otwarta z ocenianiem kształtującym.
14 - 06 - 2025
Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie
Dnia 11 czerwca 2025 r. uczniowie klasy III i VIII uczestniczyli w pielgrzymce dziękczynnej do Sanktuarium...
14 - 06 - 2025
Jak stworzyć apteczkę pierwszej pomocy emocjonalnej?
W poniedziałek 9 czerwca 2025r. odbyła się lekcja koleżeńska w klasie IV. Zajęcia miały na celu...
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!