Wybory do Samorządu Uczniowskiego
22 września 2025 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 96% społeczności uczniowskiej. Chęć pracy na rzecz SU zadeklarowało jedenaścioro uczniów. Troje uczniów, którzy uzyskali największą liczbę głosów, zostało powołanych do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Pozostali kandydaci stworzą Radę Samorządu Uczniowskiego.
Zarząd SU:
1. Fabian Kapuściński – przewodniczący.
2. Szymon Hellak – zastępca przewodniczącego.
3. Mia Dobbek – sekretarz.
Rada SU:
1. Nina Bździel
2. Martyna Drózd
3. Natalia Hellak
4. Zuzanna Matuszczak
5. Aleksandra Sawala
6. Anastasiia Startseva
7. Stanisław Szczepaniak
8. Filip Żurek
Serdecznie gratuluję i życzę owocnej współpracy, a także siły oraz chęci do działania ????
Opiekun SU – Renata Palczewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!