„Z tradycją przez pokolenia – palma wielkanocna”.
W Szkole Podstawowej im. Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie uczniowie klasy III wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną.
Prace powstawały w domach, często przy dużym zaangażowaniu całych rodzin, co było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i kultywowania świątecznych tradycji.
Wszystkie palmy zachwycały pomysłowością, bogactwem kolorów oraz starannością wykonania i stanowiły piękną ozdobę Niedzieli Palmowej.
Komisyjnie wyłoniono zwycięzców :
I miejsce – Nikola Nawrot
II miejsce – Igor Izydor
III miejsce – Feliks Soboń
IV miejsce – Julia Rychlik oraz Filip Rychlik
Każdy uczestnik zasłużył na uznanie i otrzymał nagrodę za włożony trud oraz kreatywność .
Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów i ich rodzin za zaangażowanie oraz pielęgnowanie pięknych tradycji.
Elżbieta Rychlik


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!