Gminny Konkurs Ortograficzny
2 kwietnia 2025 r. odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. W tym roku został
zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Józefa Chociszewskiego w Chełście.
Konkurs miał na celu promowanie poprawnej polszczyzny i rozwijanie umiejętności
ortograficznych wśród młodzieży. W tegorocznej edycji wzięło udział łącznie 42 uczestników,
w tym dziewięcioro uczniów naszej szkoły.
Po sprawdzeniu wszystkich prac, komisja konkursowa wyłoniła mistrzów ortografii,
którzy napisali dyktanda bezbłędnie oraz wyróżniła uczniów z najmniejszą ilością
popełnionych błędów. Wśród uczniów naszej szkoły wyróżnienie otrzymali: Julia Rychlik
(kategoria klas I – III), Martyna Drózd i Wojciech Drózd (kategoria klas IV – VIII).
Serdecznie gratulujemy!
Renata Palczewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!