I miejsce w zawodach WASHI CUP IV
Miło nam poinformować, że 7 grudnia 2024 r. uczeń naszej szkoły Miłosz Kowal, reprezentujący klub Wielkopolska Akademia Sztuk Walki, wywalczył I miejsce w zawodach WASHI CUP IV organizowanych w Łobzie przez Klub Walki Washi.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Ewelina Dużalska




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!