XXIV Międzyszkolny Zlot Turystyczno-Ekologiczny
Podziękowania, gratulacje, pozdrowienia…
Serdeczne podziękowania za organizację i przeprowadzenie XXIV Międzyszkolnego Zlotu Turystyczno- Ekologicznego oraz II Międzyszkolnej Debaty o Zdrowiu składam wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Obsługi oraz zaangażowanym Rodzicom. Dziękuję Panu Bartoszowi Niezborale – Wójtowi Gminy Drawsko za zaszczycenie nas swoją obecnością podczas debaty pod hasłem Między wolnością a kontrolą. Smartfony w życiu młodych.
Uczestnikom Zlotu gratuluję odważnego pokonania trasy z zadaniami edukacyjnymi i udanego udziału w debacie. Wyrazy uznania i podziękowania kieruję dodatkowo do naszej wspaniałej młodzieży za obsługę zadania na terenie szkoły oraz życzliwe przyjęcie kolegów i koleżanek z wszystkich szkół z terenu Gminy Drawsko.
Przedsięwzięcie powstało dzięki finansowemu wsparciu i pomocy Rady Rodziców oraz współpracy Szkoły z Nadleśnictwem Potrzebowice oraz z Urzędem Gminy w Drawsku. Przekazane przez te podmioty nagrody stały się motywacją do podjęcia zdrowej rywalizacji w punktowanych aktywnościach i dostarczyły sporej dawki emocji przy losowaniu dodatkowych upominków.
Spotykamy się za rok. Bądźcie z nami.
Pozdrawiam -Iwona Nowak- Dyrektor Szkoły

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!