Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie

XXIV Międzyszkolny Zlot Turystyczno-Ekologiczny

Ocena 0/5

Podziękowania, gratulacje, pozdrowienia…

Serdeczne podziękowania za organizację i przeprowadzenie XXIV Międzyszkolnego Zlotu Turystyczno- Ekologicznego oraz II Międzyszkolnej Debaty o Zdrowiu składam wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Obsługi oraz zaangażowanym Rodzicom.  Dziękuję Panu Bartoszowi Niezborale – Wójtowi Gminy Drawsko za zaszczycenie nas swoją obecnością podczas debaty pod hasłem Między wolnością a kontrolą. Smartfony w życiu młodych. 

Uczestnikom Zlotu gratuluję odważnego pokonania trasy z zadaniami edukacyjnymi i udanego udziału w debacie. Wyrazy uznania i podziękowania kieruję dodatkowo do naszej wspaniałej młodzieży za obsługę zadania na terenie szkoły oraz  życzliwe przyjęcie kolegów i koleżanek z wszystkich szkół z terenu Gminy Drawsko.

Przedsięwzięcie powstało dzięki finansowemu wsparciu i pomocy Rady Rodziców oraz współpracy Szkoły z Nadleśnictwem Potrzebowice oraz z  Urzędem Gminy w Drawsku. Przekazane przez te podmioty nagrody stały się motywacją do podjęcia zdrowej rywalizacji w punktowanych aktywnościach i dostarczyły sporej dawki emocji przy losowaniu dodatkowych upominków.

Spotykamy się za rok. Bądźcie z nami.                                            

Pozdrawiam -Iwona Nowak- Dyrektor Szkoły

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności